Recenze: Soaphoaria, Dulcia

Dnes bych Vám ráda představila 2 produkty, které mě v poslední době velmi překvapili a stali se tak mými oblíbenci. Jedná se o Jemný hojivý balzám od značky DULCIA a tělový peeling od značky Soaphoaria.
Jemný hojivý balzám - Dulcia


Tento balzámek je ve velmi pěkném, ale zároveň praktickém kovovém obale, z kterého nikde nic "nevyteče". Až balzám spotřebuji, dám si do tohoto obalu nějaké maličkosti. 
A teď k samotnému balzámu. Na první přičichnutí mi balzámek voněl, ale postupem času mi vonět přestal, není to tím, že by smrděl, to rozhodně ne, ale je tam hodně cítit konopný a měsíčkový olej. Balzám je tuhý a to je super. V popisu tohoto produktu píšou, že je dobrý na suchá, poškozená či jinak popraskaná místa. Vždy v létě se mi udělá ekzém od sluníčka a mohu to mazat čím chci, ale stejně nikdy nezmizí. Zkusila jsem na něj dát tento balzámek, a po pár nanesení mi celý zmizel, po několika letech! Úžasné!


Nedávno jsem měla rýmu, a znáte ten pocit, když smrkáte a máte celý sedřený nos, namazala jsem ho balzámem a za 2 dny byl jako nov, na opary to platí stejně. Stačí opravdu tenká vrstvička a za pár dní je po problému. Tento balzám jsem si velice oblíbila a nosím ho neustále v kabelce. :-)Tělový peeling (Orientální noc) - Soaphoaria


Málokdo z Vás asi bude znát tuto značku kosmetiky, je to slovenská značka, přírodní, ručně vyráběná a hlavně - netestovaná na zvířatech.


Tento peeling má velmi hrubá zrníčka soli, která jsou velmi hrubá a tak Vás dokonale "očistí", olej se postará o nádherně svěží, jemnou a dokonale vonící pokožku. 
Vybrala jsem si vůni ORIENTÁLNÍ NOC, která je doslova omamná a luxusní. Voní jako kdybyste byli v nějaké exotické zemi na večerní procházce městem, všechny ty vůně a parfémy...no prostě dokonalost! Peeling voní po cedrovém a růžovém dřevu a ylang-ylang. Takový bych brala i parfém. :-) Nemám co dodat, jen jediné - doporučuji! 


Oba produkty bych Vám vřele doporučila a pokud byste chtěli objednávat, ZDE je odkaz na balzámek a ZDE na peeling.

1 komentářů:

  1. Soaphoriu mám ráda mám od nich jílovou masku a s ní jsem naprosto spokojená :)
    Miska blog

    OdpovědětVymazat