To jsme MY!

HANNY 

Ahoj, jmenuji se Hanča Pospíšilová a jsem autorkou tohoto blogu. Bydlím v Teplicích a narodila jsem se 4. 10. 1998. Studuji Střední průmyslovou školu v Ústí nad Labem, obor Silnoproudá elektrotechnika (Mechanik elektrotechnik). 
Založila jsem si tento blog, protože jsem dělala již několik druhů "tvrdých" sportů jako jsou: kickbox, americký fotbal atd. a chtěla bych Vám je postupně představit, říct Vám jak začít a tak. Jelikož jsem při americkém fotbalu nabírala nějaký ty kila navíc, rozhodla jsem se s tím něco dělat -> chodit s Marcie do ženského fitka, a musím říct, že to bylo naše nejlepší rozhodnutí v životě! Ale o tom řekneme víc v článcích. Jen doufám, že se Vám tu bude líbit a budete se sem vracet! ♥ Má aktuální váha 64.3 kg, výška 160 cm.

Kontakt na mně:


MARCIE

Ahoj, jmenuji se Marcie a táhne mi na 18. Bydlím v Teplicích, kde i studuji na Střední škole obchodu a služeb - kosmetické služby. S Hančou se známe od základky a po dlouhé době jsme se opět sešly a rovnou zahájily misi #chcinovýtělo. 
Jinak co bych Vám tak o sobě řekla? Vzhledem ke svému oboru se velice intenzivně zajímám o kosmetiku, kůži, nehty, vlasy a celkové zdraví. Mam zálibu v líčení (jakémkoli), knihách, poslechu hudby učení a dozvídání se nových věcí, vaření a mám sklony k experimentům všeho druhu. Vzhledem k výzvě jsem plně namotivovaná k výsledkům! Současná váha: 81.0 kg ,výška: 164 cm.

Kontakt na mně:

2 komentářů:

  1. Jéé, vy teď budete dvě? Těším se na to. Já bych také potřebovala trochu zhubnout, nejhorší je že mám velkou chuť k jídlu, která se občas nedá ovládat.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ano ano :) Já jsem teď necvičila 4 dny a stláskám vše co jde.. :(

      Vymazat