Moqui Marbles - kameny zrození

Ahoj Všem, dnes jsem si pro Vás připravila článek o velmi zajímavých kamenech.


Moqui Marbles, tak se jmenují tyto velmi zvláštní a tajemné kameny, které jsou obdařené magickou a léčivou silou. Pro jejich léčebné síly jej užívají lidé po celém světě. 

Moqui marbles neboli šamanské či žijící kameny. Název dostali podle indiánů kmene Moqui, kteří dříve na území, kde se dnešní kameny nacházejí, žili (Utah, USA). Velká část tohoto území byla označena a prohlášena za národní památku a kameny se tam již nesmí těžit. Proto se Moqui marbles stávají čím dál vzácnějšími. Kameny jsou tvořené pískovcem  a "obalem", který je tvořen železnou rudou se sloučeninami manganu, titanu a paladia. 

Žijící kameny se dělí na dva typy - ženský (jin), který je kulatější, hladší, bez výstupků a mužský (jang), který má drsný povrch, výstupky a je podobný létajícímu talíři. 

Kameny Moqui Marbles, jak věří domorodí indiáni, v sobě nesou paměť šamanů. Indiáni je používali velmi často, a to nejen k šamanským rituálům, ale i jako talismany pro štěstí, zdraví,cdobré vztahy uvnitř rodiny a plodnost. Každá rodina vlastnila alespoň jednu dvojici těchto kamenů. Indiáni věří, že Moqui Marbles odhání všechno zlé a propůjčují svému majiteli spokojenost a šťastný život.

Kameny Moqui marbles mají obrovskou léčivou moc, jelikož dokáží obnovit schopnosti lidského těla - dokáží tělo vyčistit, zregenerovat a posilují imunitu a obranyschopnost. Uvedou všechny energie v těle do původního stavu. kameny urychlují a potlačují bolest, pomáhají při porodních bolestech, při nespavosti, zlepšují kvalitu spánku a přinášejí dobré sny, omlazují tkáně a pokožku, působí blahodárně na žíly, krvetvorbu a dokonce i na pohlavní orgány.
Při léčení je třeba dbát na správné přikládání kamenů. Platí pravidlo, že mužský kámen se vždy přikládá na nemocnou část těla a ženský kámen na opačnou. Jakmile položíte druhý kámen na své místo, uzavřete tím energetický okruh, který pocítíme v podobě toku energie. 


Jak šamanské kameny používat a zacházet s nimi?
Na úplném začátku je třeba se vzájemně spojit. Musíte cítit, že si s kameny dobře rozumíte, musíte pocítit v rukách jejich vibrace a pochopit jak fungují. 

Pokud jste muž (pravák) - sevřete v pravé dlani kámen opačného pohlaví, tedy ženský kámen a v levé ruce zase mužský kámen. Pokud jste žena (pravačka) - sevřete v pravé dlani mužský kámen a v levé ženský. Leváci obráceně.

Uvolněte se a nechce kameny probudit , na začátku pocítite v rukou příjemné brnění a teplo (alespoň já ho cítila). Alespoň 10 minut s nimi musíte relaxovat, jejich teplo je znamením, že kameny s Vámi komunikují, a že komunikují i mezi sebou vzájemně.

Zacházejte s kameny s úctou a láskou, umístěte je na nějaké viditelné místo, protože Vám chtějí pomáhat a cítí se dobře tam, kde se něco děje. Takže v žádném případě neschovávat do skříně nebo šuplíku! 

Kameny Moqui marbles čistěte pod tekoucí vodou a nabíjejte je 30 minut na slunečním světle. 

Věřím, že se Vám Moqui marbles ukážou v jejich pravém světle, tak jako mě. ♥

0 komentářů:

Okomentovat