Výlet do ZOO Ústí nad Labem

V sobotu jsem přítele vytáhla na výlet do ZOO Ústí nad Labem, kterou navštěvujeme celkem často. Tato zoologická zahrada leží na kraji čtvrtě Krásné Březno. 

V sobotu bylo hezké počasí, nepršelo, nebyla zima a dokonce svítilo trocha sluníčka. Prostě ideální počasí na výlet. Do zoo jsme tentokrát šli horním vchodem, a tak jsme nemuseli šlapat do toho úmorného kopce. :D 


V tuto dobu (od 24. do 28. 3.) probíhala v zoo Velikonoční soutěž, ve které se hrálo o 3 skutečná vejce ptáka Nandu pampového, což je moje nejoblíbenější zvíře v této zoo. Tak snad se nám poštěstí. Soutěž probíhala tak, že asi u devíti výběhů zvířat byla vždy nalepená otázka, a vy jste na ní museli odpovědět. Věděli jsme všechny, ale asi dvě nám dali pěkně zabrat.. :) 

Celou zoo jsme prošli cik cak, křížem krážem, pomalu a někdy jsme i přidali na tempu. Měli jsme jí i se soutěží prošlou za cca. 4 hodiny, což je krásné.  
Také je v zoo hodně nových přírůstků - 3 malí lemuři, žirafka, 2 nandu, makak a mnoho dalších.. 

Vstupné je v březnu pro dospělého 100 Kč a děti, studenti, důchodci za 55 Kč. Rodinné vstupné 2+2 za 290 Kč, pes za 60 Kč. Více najdete na oficiálních stránkách ZOO

nesmíme zapomenout na pár fotek.. ♥


Tady má lemuřice své 2 mlaďochy. :)

2 komentářů:

 1. Tyjo, v zoo v Ústí nad Labem jsem ještě nebyla. :/
  Jinak v soutěži přeju hodně štěstí! :)
  Hezké fotky. :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to co nejdřív naprav! :) Děkuji, bohužel jsem nevyhrála.. :/

   Vymazat