Měsíční přírůstky (kosmetiky, knih, svíček..) za Březen!

Vítám Vás u nového článku! Rozhodla jsem se, že Vám budu fotit měsíční přírůstky z oblasti kosmetiky, knih, svíček a mnoho dalšího.. ♥ Takže pojďme na to...


 Jako první tu mám 5 průvodců od Lonely Planet. 4 průvodce jsem vyhrála, 2 jsou koupené.  :)


Po tomhle nákupu jsem se rozhodla, že do Levných knih nebudu chodit tak často.. :D Mají tam totiž nově vonné svíčky a to je průšvih! :D Odnesla jsem si dvě - Revere house s vůní Winter sky (ledová, čistá, krásná zimní vůně) a Mainstays s aroma Lime cilantro (krásná smetanovo-citrónová vůně), která stála 50 Kč! Celkem mě nákup vyšel na 300,-.

Jako další tu mám kosmetiku. Parfémy, pudr, gel na obočí, linka na oči, bb cream a štětec na pudr (do teď jsem žádný neměla..). Parfémy od Avonu - Unique rose a Hawaiian shores + stříbrný náhrdelník s přívěskem, ve kterém jdou měnit barevné kuličky, jsem sehnala na facebookovém bazárku vše dohromady za 220 Kč.
BB cream od Ellie Young mě stál 89 Kč a je skvělý. Kryje tak akorát, výdrž suprová, ale ta vůně je otřesná.. :/

Jako další tu mám náramek Live Lokai, který mi objednala jedna holčina z Ameriky. Náramek u kterého černý "korálek" obsahuje bahno z Mrtvého moře a symbolizuje v životě momenty, kdy je člověk na dně, nedaří se mu atd. nebo-li "stay hopeful" a naopak bílý korálek obsahuje vodu z Mt.Everestu a ta samozřejmě logicky značí ten protipól, kdy je člověk úspěšný a na vrcholu nebo-li "stay humble", ostatní "korálky" slouží jako spojnice při životní cestě člověka. 
Jeho funkci nejlíp vystihuje ta jednoduchá fráze "find your balance"

Pokud Vás zaujal, mrkněte na jejich oficiální web - http://livelokai.com/. Najdete tam vše podrobně popsané a ukázané. Kdo mi nevěří, že tam to bahno a voda opravdu jsou, doporučuji toto krátké video.
Mě náramek velmi zaujal. Je silikonový a tak při spaní ani jiných činnostech netlačí, což je super.. Už ho nikdy z ruky nesundám! ♥ A ještě jsem si objednala modrý, ale ten nemám vyfocený. :)

Další tu mám vosk od Garnier, protože jsem šla na krátko a dělám si rozcuch + krém od značky Himalaya herbals, po kterém mi zmizel ekzém a je prostě úžasný! ♥

Tak a to je vše, zase za měsíc přijdu s tímhle článkem! ♥

0 komentářů:

Okomentovat