Saloos: Květinová pleťová voda - Rozmarýna

Krásný den! Dnes bych Vám chtěla představit můj první produkt od značky Saloos a tím je Pleťová květinová voda s parfemací Rozmarýnu, která mě oslovila hned na první použití.


Jako první musím říct, že jsem si zamilovala produkty od značky Saloos a doufám, že tak to bude i nadále po zkoušení dalších a dalších produktů. Děkuji Saloos! ♥ :) Líbí se mi nápad přírodní kosmetiky, a také to, že je to český výrobce. 

Na testování jsem si vybrala květinovou pleťovou vodu s vůní rozmarýnu, která je určena na mastnou a smíšenou pleť. Nikdy jsem z rozmarýnu nic neměla a tak bylo na čase něco vyzkoušet. Do oka mi padla tato květinová pleťová voda. 

Tuto vodu používám hlavně k pročištění pleti a nebo před líčením, protože se mi loupe obličej a tato voda to krásně odstraní a pokožku zjemní. Nejdříve jsem ji měla venku, ale teď ji skladuji v ledničce, protože ledové kapky vody na pleti jsou absolutně nejlepším osvěžením během dne. :) Květinovou vodu používám také na rozčesávání vlasů a nebo na ekzém, který díky této vodě přestane svědit a krásně ho ochladí. 

Květinových vod od Saloos najdeme v několika různých parfemacích. Mě například ještě zaujalo Santalové dřevo, Tea tree, a nebo Máta. Na stránkách Saloos nalezneme mnoho vůní, stačí si jen vybrat. :) 

Produkt se skládá z 2% alkoholu a z čistého destilátu listů rozmarýny. Balení je ve skleněné nádobce s úžasným rozprašovačem a díky tomu, pokryjeme jedním stisknutím celý obličej mírnými kapičkami této květinové vody. Těším se, až si ji v létě vezmu na cesty do parného dnu. To bude příjemné osvěžení. 

Květinová voda má 50 ml, je vhodná pro děti a koupíme jí za 99 Kč buď na internetu v různých bio a přírodních obchodech a nebo ve zdravé výživě. ZDE na oficiálních stránkách naleznete seznam všech vůní. 

Co Vy? Zkoušeli jste kosmetiku od Saloos? Jaké produkty? 

1 komentářů: