Vánoce aneb co jsem dostala pod stromeček ♥

Po delší době pro vás mám zase jeden článek. O Vánocích nebyl moc čas psát na blog články a tak se omlouvám. Jezdili jsme na hodně návštěv a tak.. Určitě každý zná. :)

Dostala jsem opravdu hodně krásných věcí. ♥ Asi jsem byla v roce 2015 hodná. :D Tak jdeme na to!


Tyto úžasné a vysněné věci jsem dostala od mého nejmilovanějšího přítele. ♥ Spirit beads, Yankee Candle a aromalampa od Heart & Home.


,,Král džungle'' od strejdy s tetkou. Tenhle dárek jsem opravdu nečekala. Lvíček je nádherný. ♥Od mamky tu mám dokonalý knitwear, který jsem si sama vybrala a svíčku se svícnem, které jsem si přála od Heart & Home, vonná stébla s vůní Lotosu, vonné tyčinky Sandal Wood a levandulové krémy na ruce Grace Cole. ♥ Pak ještě tílko, mikinu, meteostanici (která už funguje na okně) a rozkošné polštářky - tyto věci nemám vyfocené.


Od mamky ještě kufřík (na mé Yankee Candle a jiné vosky :D) a podložku pod myš (níže), od taťky power banku a...


..krásnou bezdrátovou myš, brýle + Nutellu, Pražskou šunku, mini Kinder bueno atp..

Pak jsem ještě dostala sprchový gel, suchý šampon a různou kosmetiku, dobrůtky a peníze, za které jsem si šla koupit svíčku Heart & Home. Více o ní naleznete v recenzi, kterou brzy sepíšu. A poslední dáreček.. 


Je od miláčkovo mamky, vůně Little Black Dress voní úchvatně! Patří do orientálně-květinové vůně, nabízí smyslnost okouzlení klasickou elegancí. Nádhera! ♥

Specifikace vůně: HLAVA: africký zázvor, koriandr, brambořík SRDCE: růžová pivoňka, gardénie, ylang-ylang, kopretina ZÁKLAD: mléčné dřevo, japonská švestka, kašmírové pižmo


A co vy? Pochlubte se mi s dárečky! ♥  Užívejte volna a přeji šťastný Nový rok 2016! ♥ 

0 komentářů:

Okomentovat