My christmas wishlist ♥

S vánočními wishlisty se teď celkem roztrhnul pytel a je to takové předvánoční nejoblíbenější téma. Kdo by si nechtěl napsat vlastní seznam přání? Píšete dopisy Ježíškovi? Já ano, a vždy doufám, že se mi z toho seznamu alespoň něco vyplní.

Tento rok jsem nějak nevěděla, co do něj napsat, protože chci opravdu jen pár věcí. V mém wishlistu mám: náhrdelník Spirit Beads, Yankee Candle vosky a Heart & Home vosky, aromalampu a votivky. To je vše. :-)


Neznáte Spirit Beads? Jsou to ručně vyráběné náramky a náhrdelníky z Rudrakshi. Rudraksha (v překladu Slzy boha Shivy) je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii. Více naleznete ZDE nebo na www.spiritbeads.cz.  
Z tohoto shopu mám už Rudrakshový náramek s ametystem a jsem s ním nadmíru spokojená! ♥ 


Yankee Candle zná snad každý. Přeji si nejvíce tyhle vosky a votivku, snad dostanu alespoň jednu z nich. Jde o vůně: Oud Oasis, Black Coconut, Egyptian Musk, Turquoise Sky, Serengeti Sunset a Pink Sand. Miluji exotické vůně! ♥Aromalampa od značky Heart & Home, která se nově prodává v Albi. Aromalampa není moc vidět, ale jsou na ní nádherné vážky a kytičky. Votivky Mediterranean Fig a Simply Spa jsou nejdokonalejší vůně z votivek a vosk, který mi snad jediný voněl je Pečené jablíčko. 

A to je vše, možná pak ještě pár dobrůtek, ale to není důležité. Líbí se Vám wishlist? Znáte / máte některý z produktů? ♥

0 komentářů:

Okomentovat